Lenovo Accessories 160 Wired Combo Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 542.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo accessories 160 wired combo lenovo, gx31l52655, lenovo, klaviatuurid

